10. juunil korraldab Tallinna Mahtra Põhikool kogukonnapäeva “Rännak nulli”

Tallinna Mahtra Põhikool korraldab kooliperele ja lastega peredele kogukonnapäeva "Rännak nulli". Tänavu toimub see laupäeval, 10. juunil algusega kell 10.00 Tallinna Mahtra Põhikoolis.
Tallinna Mahtra Põhikool korraldab teist aastat järjest kogukonnapäeva, mis on suunatud endistele ja praegustele koolipere liikmetele ja lastega peredele. Päev saab alguse laupäeval, 10. juunil kell 10.00. Ürituse avab koolidirektor Edgar Roditšenko ning õppealajuhataja Aleksandra Jakovtšenko kooli siseõues (Mahtra 60).

Kogukonnapäeva raames saab võtta osa põnevatest töötubadest, näiteks töötuba „Roheline aed“ ja „Robootika“. Kooliõuel toimub laat, kus on võimalik proovida erinevaid käsitöö maiustusi, mille on valmistanud kooliõpilased koos vanematega. Töötab kohvik, loometuba ning koduloomade nurk „Neli käppa“. Soovijad võivad proovida õnne loteriis ja mängida mängunurgas, kus on olemas huvitavad lauamängud ja punuda linte kangaribadest puude kaunistamiseks XIII Noorte Laulu- ja Tantsupeo jaoks. Staadionil on võimalik osaleda kogu perega teatejooksu võistlusel. Vaadata ja uudistada saab ka ökojaama.

Mahtra põhikooli õpilased on valmistanud ette kontserdi ning päeva lõpus on võimalik näha katkendit Mahtra kooliteatri etendusest „Romeo ja Julia“. Lisaks on külas Lasnamäe Päästekomando liikmed, kes räägivad oma igapäevasest tööst ning näitavad ette kuidas töötab tuletõrjeauto ja millist varustust see sisaldab.