Raadiku munitsipaalkorterid Lasnamäel on koduks ligikaudu 3500 Tallinna elanikule. Kompleksi kuulub 9 kortermaja 1215 korteriga ning 5-korruseline parkimismaja. Elurajoonile pandi nurgakivi 2008. aasta 22. septembril. Esimesed 8- ja 15-korruselised majad valmisid 2009. aastal, III etapi majad valmisid 2010. aasta lõpus.

Raadiku munitsipaalkorterid on mõeldud noorte perede ja linna arenguks vajalike töötajate eluaseme probleemi lahendamiseks. Hooned kuuluvad Raadiku Arendus OÜ-le, kellel on pikaajaline üürileping Tallinna linnaga, kes kortereid omakorda vastavalt vajadusele edasi välja üürib. Eluruumide üürimise korraga saab tutvuda Tallinna Linna kodulehel: https://tallinn.ee/et/eluruumid-linnalt

Kvartali ehitas välja Astlanda Ehitus OÜ, mis hiljem läks Raadiku Arendus OÜ omandisse. Kvartali ja hooned projekteeris arhitekt Raul Kõllamaa arhitektuuribüroost RAP Arhitektid OÜ. Igapäevase elukorralduse tagamiseks on Raadiku Arendus OÜ sõlminud vajalikud teenuslepingud (haldusfirmaga, turvafirmaga, parkimismaja ja maa-aluste parklate opereerimiseks).