4. augustil alustab Raadikult oma tegevust COVID-19 vaktsineerimisbuss

Järgmisel kolmapäeval, 4. augustil  peatub vaktsineerimisbuss Raadiku 8a/3 tornmaja ees oleval platsil (vana rularambi asukohal). Ajavahemikus kell 11-19 saab ennast COVID-19 vastu vaktsineerida Pfizeri või Jansseni vaktsiiniga.

Vaktsineerima on oodatud kõik Eesti elanikud alates 12. eluaastast. Vaktsineerima tulles peab kaasa võtma ID-kaardi või passi, eelnev registreerimine ei ole vajalik. Vaktsineerimisele pääseb elava järjekorra alusel.

On oluline arvestada, et täiskaitse saavutamiseks on väga oluline läbida kogu vaktsineerimiskuur ja mitte loobuda teisest kaitsesüstist. Teise kaitsesüsti aja ja koha saab teada esimese doosi tegemise ajal.

Lisainfo vaktsineerimise ja vaktsiinide kohta www.vaktsineeri.ee, telefonil 1247 (iga päev kell 8-20 eesti, vene ja inglise keeles) ja 6051529 (E-R kl 8-17).

Vaktsineerimisbuss tegutseb Lasnamäel koostöös Qvalitase Arstikeskusega. Lisaks peatub vaktsineerimisbuss 4.-19.august vahemikus enam kui kümnes teises kohas üle terve linnaosa. Vaktsineerimisbussi täpsem graafik: https://www.tallinn.ee/est/lasnamae/Uudis-Vaktsineerimisbuss-Lasnamael