Alates 1. maist uued tehnohoolduse ja heakorratööde teenusepakkujad

Anname teada, et Raadiku Arendus OÜ on läbi viinud hanked leidmaks koostööpartnerid halduse, tehnohoolduse ja heakorratöödele Raadiku 8 asumis ja hoonetes. Lepingud teenusepakkujatega sõlmitud kolmeks aastaks.
Alates 01.05.2024:

Haldusteenust pakub jätkuvalt Stell Eesti AS. Haldusteenuse kulud katab Raadiku Arendus OÜ. Halduritena jätkavad Maria Rogen ja Aleksandr Aleksejev.

Tehnohoolduse ja pisiremontide teenust pakub Stell Eesti AS. Tehnohoolduse ja pisiremontide kulud katab Raadiku Arendus OÜ. Juhul kui, üürilepingu järgi on pisiremontide kulu elaniku kanda, määratakse kulu korteri üüriarvele, samamoodi nagu siiani on olnud.

Heakorrateenust pakub PINDI KINNISVARAHALDUS OÜ. Heakorrateenuse kulude jagamine korteritele ja majadele jätkub vastavalt üürilepingule, samamoodi nagu siiani on olnud. Alates 01.05.2024 uus heakorrateenuse hind 0,233 EUR/m2+KM
Teenuste uus hind kajastub arvetel alates juunist 2024.

Koostööpartnerid on oma valdkonna kõrgelt hinnatud spetsialistid ja on motiveeritud pakkuma Raadiku asumis kõrgekvaliteedilist teenust. Stell Eesti haldurid ja Raadiku Arendus teevad kõik endast oleneva, et uute teenusepakkujate sisse elamine ja harjumine Raadiku eripärade ja elukorraldusega toimuks kiirelt ja tõrgeteta.

Julgustame elanikke tegema koostööd Raadiku Arendus OÜga ja teavitama võimalikest puudustest teenuste osutamisel läbi halduri info@raadiku.ee või läbi Stell Eesti kõnekeskuse 661 8000

Lugupidamisega
Raadiku Arendus OÜ