Kuidas on korraldatud edasine parkimine Raadiku 8c parkimismajas

Uuri lähemalt parkimise korraldusest.

Hea Raadiku parkimismaja klient! 

Jagame infot, kuidas on korraldatud edasine parkimine Raadiku 8c parkimismajas

EuroPark on paigaldanud Raadiku 8c parkimismajja tõkkepuusüsteemi. Parkida saab nii kuupõhise parkimisloaga kui ka lühiajaliselt. Hetkel on tõkkepuud üleval ja sisse-väljapääs vaba. 

Lähipäevil lähevad parkimismaja tõkkepuud kinni. Parklasse sisenemiseks tuleb avada tõkkepuu helistamisega numbril 701 000 85 ja parklast väljumiseks 701 000 90. Samad numbrid on kuvatud ka sisse-väljasõidu tõkkepuudel. Kuupõhine parkimisluba on seotud mobiiltelefoni numbriga. Püsiparkijale on helistamine tasuta ja lühiparkimise hinnakiri ei rakendu. Kuutasuga parkimisarve saadame Teie e-postile iga kuu. 

Lühiajaliselt parkides lisandub parkimistasule mobiilsideoperaatori parkimise alustamistasu 0,34€. 

Kes veel ei ole jõudnud EuroPark’i parkimisluba endale soetada, saab seda jätkuvalt teha veebilehelt www.europark.ee. Ostes kuupõhise elektroonilise parkimisloa, tuleb parkimise algusajaks valida vähemalt ostule järgnev tööpäev, sest parkimisluba aktiveeritakse ostule järgneva tööpäeva jooksul. Parkimisluba on seotud mobiiltelefoni numbriga ja selle märkimine ostu sooritamisel on kohustuslik. Juhul, kui muutub sisse-väljapääsuks vajalik mobiilinumber, palun teavitage meid tellimused@europark.ee

Oleme abiks EuroPark’i klienditoe numbril +372 661 0223. Kui Teil tekib küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust! 

Head parkimist ja meeldivat koostööd!

OÜ EUROPARK ESTONIA