Lasnamäe päevadel toimub hulgaliselt ekskursioone

Rikkaliku ekskursioonide sarja käigus on inimestel muuhulgas võimalus tutvuda Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli tegevustega ning viia end kurssi Ülemiste linnaku uuemate arengutega.
  • 20.08 kell 13.00 toimub eestikeelne ekskursioon Sikupilli salaelu teemal, selle viib läbi giid Krista Heinpalu. Kogunemine Tallinna Teeninduskooli juures (Majaka 2).
  • 21.08 kell 14.00 toimub eestikeelne eriekskursioon Vormsi pargis, mille viib läbi ajaloolane Ivan Lavrentjev. Vormsi pargis asuvad kunagise Nehatu koolimaja varemed, ühtlasi on see rahvusvahelise projekti GoGreenRoutes toimumiskoht. Ekskursiooni kogunemiskohaks on Läänemere keskuse vastas olev Vormsi park (Vormsi 37a).
  • 23.08 kell 16-19 saab tutvuda Põhja regiooni Lasnamäe päästekomando (Osmussaare 2) tehnikaga ning toimub lühiloeng elanikkonna kaitse teemal, mille viivad läbi komandopealik Pavel Kulikov ja päästeameti koostööpartnerid. Päästekomando külastamiseks on vajalik eelnev registreerimine koos isikukoodiga, kuna muul juhul sisse ei lasta. Registreerimine on vajalik ka laste puhul. Registreerida saab lingil: https://forms.gle/m77mRTHqWwmXaRrx5.
  • 24.08 kell 16.30 eestikeelne Ülemiste linnaku ekskursioon, mille käigus külastatakse seal asuvat hotelli ja botaanikaaia maja. Ekskursiooni viib läbi Mainor Ülemiste nõukogu liige Ants Pilving. Kogunemine aadressil Suur-Sõjamäe 10a.
  • 25.08 kell 13.00 on võimalus külastada Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli (Uuslinna 10), ekskursiooni viib läbi kooli direktor Dimitri Koromnov. Ringkäik koolis toimub nii eesti kui vene keeles. Kohtade arv on piiratud, seetõttu tuleb oma osalemisest eelnevalt teada anda. Registreerida saab lingil: https://forms.gle/2Tt8K5Dne6Hads1e9.
Veebis registreerimise võimaluse puudumisel võib helistada telefonile 645 7750.

Tallinna suurima linnaosa sünnipäev ehk Lasnamäe päevad kestavad 28. augustini.

Lasnamäe päevade programm on kättesaadav kodulehel: www.tallinn.ee/lasnamae ja FB lehel: https://www.facebook.com/Lasnamae.