Laupäeval oli pidulikult avatud Raadiku kuusk

Möödunud laupäeval, 10. detsembril, toimus Raadiku korvpalliplatsil kuuse ehtimise üritus. Igal Raadikul elanikul oli võimalik võtta kaasa isiklik jõuluehe ning riputada see jõulupuule.

„Ürituse eesmärgiks oli pakkuda Raadiku elanikele võimalust tulla kokku ja veeta jõulueelset aega koos ja mõnusalt. Selleks oli korraldatud kolm põhitegevust, mis sobiksid igale maitsele,“ sõnas Raadiku kommunikatsioonijuht Mihhail Solovjov. Kohapeal oli võimalik mängida aktiivseid mänge päkapikkudega, meisterdada ja kaunistada soe piparkook või tulla Jõuluvana juurde, lugeda salmi ja saada kingitust. Lisaks said kõik soovijad sooja teed piparkookidega.

Raadiku elanikud olid väga aktiivsed, paljud võtsid kaasa erineva kuju ja suurusega jõuluehteid ning kaunistasid nendega jõulupuud. Mõned lapsed tegid Jõuluvanale ka kingituse, joonistades talle jõulukaardi või näidates varem õpitud tantsu. Mõni julgem laps luges salmi ka mikrofoni. See kõik ei jäänud Jõuluvana tähelepanuta ning lapsed said kauaoodatud kingituse.

„On tore, kui inimesed tulevad välja, suhtlevad omavahel ja panustavad, et elukeskkond oleks ilus, hubane ja meeldiv. Ootame alati kõik toredaid ideid ja mõtteid ürituste ja tegevuste kohta, mis meeldiks Raadiku inimestele ning aitaks ühtekuuluvustundele kaasa,“ lisas ürituse korraldaja.

Täname Raadiku elanikke aktiivse osalemise eest ning lisame otselingi pildigaleriile, kust saab soovi korral endale laadida alla pilte heas kvaliteedis: https://bit.ly/raadikukuusk. Need samad pildid on lisatud ka selle uudise alla.

Kõik ettepanekud Raadiku kogukonnaelu korraldamise kohta on alati oodatud e-mailile Mihhail.Solovjov@izum.ee.