Tähtis info Raadiku 8c parkimismaja kohta

Hea Raadiku 8c parkimismaja klient!

Anname teada, et Raadiku 8c parkimismajas oleme paigaldanud garaažiuksed ja turvakaamerad, et parkla kõrvaliste isikute jaoks sulgeda ja turvalisemaks muuta.
Edaspidi avaneb garaažiuks parkimiskaardiga. Mugavusteenusena loeb numbrituvastus ära sõiduki numbrimärgi ja avab ukse automaatselt. Juhuks, kui garaažiuks sõiduki numbrituvastuse peale ei avane, kasutage palun parkimiskaarti (hoidke kaart alati sõidukis kaasas). Jalakäija uksest saab parkimismajja sisse sama kaardiga. Välja saab jalgsi nupuvajutusega.

Tagamaks, et parklas pargivad ainult lubatud sõidukid (kel on parkimisluba ja kes parkimise eest tasuvad), teostame parklas ka regulaarset kontrolli. Parkimisõigust kontrollime sõiduki numbri alusel. Kui sõiduk vahetub, siis palun muutke sõiduki number EuroPark´i iseteeninduses www.europark.ee (Iseteenindus → Muudan/lisan sõiduki reg. märgi). Vastasel juhul me Teie sõidukit kontrollides parkimisluba ei näe.

Parkimiskaardid väljastame Raadiku parkimismaja kioskis E 21. novembril ja T 22. novembril 12:00 – 21:00. Senikaua saab parkimismaja kasutada tavapärasel viisil ja garaažiuksed jäävad avatuks kuni oleme parkimiskaardid välja jaganud.

EuroPark’i klienditugi +372 661 0223 / europark@europark.ee 

Head parkimist ja meeldivat koostööd!

OÜ EUROPARK ESTONIA