Teade haldusfirmalt - ISS uus nimi on Stell

Möödunud suvel teatasime, et ISS Eesti on saanud omale uued omanikud ning astub seega välja rahvusvahelisest ISS Grupist. Viimased pool aastat oleme teinud tööd selle nimel, et täna saame teie ette tulla uue nime, selge visiooni ja tugeva strateegiaga.
Saage palun tuttavaks – Stell!
Stell on kinnisvarakeskkonna juhtimise ettevõte. Meie kireks on kvaliteetse elu- ja töökeskkonna loomine ning oma klientide vara eest hoolitsemine ja selle parendamine. Stelli olemuse nurgakiviks on ausus, arukus ja aktiivsus – need on väärtused, mida kanname kõigis enda tegemistes. Soovime teha alati veidi rohkem kui meilt oodatud.

Eesti kinnisvarateeninduse sektoris pakume täna ainsana kliendile terviklahendust, mis lisaks klassikalisele kinnisvara korrashoiule ja haldamisele hõlmab ka suurt valikut erinevaid tugiteenuseid. Tuginedes pikaaegsele kogemusele ja suurele teadmiste pagasile kinnisvara korrashoiu ja haldamise valdkonnas, arendame enda teenuseid pidevalt, et pakkuda võimalikult kaasaegset ning keskkonnasõbralikku teenust.

Kinnitame, et jätkame oma klientide teenindamist ning koostööd partneritega parimal võimalikul viisil. Brändivahetusega ei kaasne muudatusi ettevõtte juhatuses ning meie personal jätkab tööd senises koosseisus. Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis. Meie esindused asuvad Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus.

Palun tutvuge lähemalt Stelli ja meie teenustega kodulehel www.stell.ee ning jälgige meie tegemisi Facebookis Stelli lehel.
Täname usalduse eest!

Heade soovidega
Mikk Sillamaa
Stelli tegevjuht ja juhatuse liige