Europark: "Hoiame elektrikulud kontrolli all"

Hea Raadiku parkimismaja klient! 

Kõrge elektri hind on pannud ka meid ettevõttena kokkuhoiuvõimalusi leidma, et elektri hinnatõusust tulenevaid kulusid kontrolli all hoida.

Parklate valgustusega seotud kulud moodustavad märkimisväärse osa igakuisest elektriarvest. Eriti suured on need kulud suure pinnaga parkimismajades, kus valgustust on palju ja see on sisse lülitatud ööpäev läbi.

Aastaga on elektri hind tõusnud pea neli korda. Teeme endast sõltuva, optimeerime kulu, et kordades tõusnud elektri hinna mõju parkimishinnale oleks võimalikult madal. Plaan on vähendada valgustust Raadiku parkimismajas seal, kus võimalik. Parkimismaja ei pea 24h „särama“, küll aga mõjutab valgustuse vähendamine igakuist elektriarvet märgatavalt.

Sellest tulenevalt teavitame, et peagi sulgeme Raadiku parkimismaja 4. korruse, kus seni on parkinud vaid mõni üksik sõiduk, kuid valgustus on põlenud ööpäev läbi. Parkida saab jätkuvalt kõigil allpool olevatel korrustel.

Lisaks paneme valgustuse liikumisanduritega tööle alumistel korrustel, st valgustus läheb põlema siis, kui seda on vaja. Kui parkas liikumist ei toimu, lülitub valgustus välja.

Tarbides elektrit mõistlikult, hoiame elektri kulud kontrolli all parkijate ohutust ja heaolu mõjutamata.

 

Mõistvale suhtumisele lootes ja head koostöö jätku soovides

 OÜ EUROPARK ESTONIA

www.europark.ee