Raadiku Arendus teeb Raadiku kvartali esimesse klassi minejatele sel aastal väärt kingituse

Raadiku Arendus õnnitleb sel aastal Raadiku kvartali elanikest esimesse klassi õpilasi Büroomaailma kinkekaardiga väärtuses 40 eurot. Kokku läheb esimesse klassi 65 last Raadiku kvartalist.
“Olin meeldivalt üllatunud, kui Raadiku Arenduse meeskond pöördus meie poole selle ideega. Raadiku Arendus on heaks eeskujuks kuidas võiks üks arendus olla oma kogukonna jaoks olemas,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Nimetatud initsiatiiv pole esimene. Ka varasemalt on koostööd tehtud. „Nii on sel suvel saanud valmis uus mängu- ja spordiväljak Raadiku kvartalis, kvartali viiv tee on muutunud turvalisemaks ning oli ka teisi tegevusi, kus arenduse meeskond on löönud aktiivselt kaasa, „ rõhutas Lasnamäe linnaosa vanem.

Raadiku Arenduse esindaja Raiko Uri sõnul on eesmärgiks erinevate tegevustega kogukonda panustades luua paremat elukeskkonda kõigile Raadiku elanikele. „Selliste väikeste, kuid oluliste sammudega katsume näidata, et me tõesti hoolime, kuidas meie majades elatakse,“ ütles Raiko Uri.

Raadiku kvartali esimese klassi õpilased saavad kinkekaardi kätte Lasnamäe Linnaosa Valitsuse hoone infolauast (Pallasti 54) tööpäevadel linnaosavalitsuse lahtioleku aegadel. Kinkekaardi saab õpilase või tema vanema isikut tõendava dokumendi alusel.  

Raadiku munitsipaalkorterite elamurajoon kuulub Londonis paiknevale investeerimisfondile ICG. Eestis haldab maju Raadiku Arendus OÜ.

Elamukompleksi kuulub üheksa maja 1215 korteriga, mis on koduks umbes 3500 Tallinna elanikule. Globaalse haardega ettevõttena panustab ICG heategevusse läbi partnerluse ja keskkonnahoidu toetavate algatuste.

Uue õppeaasta alguses maksab Tallinna linn esimesse klassi mineva lapse 320-eurosele toetuse kõrval ka kõigile põhikooli-, gümnaasiumi- ja kutsehariduse õpilastele kooliaasta alguse 50-eurost toetust.