Jaanipäeva pidustused Tondiloo pargis toimuvad juba loetud päevade pärast

Neljapäeval, 22. juunil algusega kell 19.00 õhtul toimuvad jaanipäeva pidustused Tondiloo pargis. Esinevad mitmed rahva poolt armastatud muusikud.

„Esmakordselt toimub sel aastal Lasnamäe jaanipäev Tondiloo pargis. Olime sunnitud otsima koos elanikega uusi võimalusi ja lahendusi, kuna Paevälja krunt on antud Tallinna Haigla SA-le ning juba täna käivad seal ettevalmistustööd ehituseks. Praeguseks hetkeks seal muid tegevusi korraldada ei saa,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. 

Neljapäeval, 22. juunil kell 19.00 toimuvad Tondiloo pargi keskväljakul (Kivila tn 23) suured jaanipäeva pidustused. Peaesinejaks on ansambel Hellad Velled, kes loovad hoogsalt lõbusa tantsu meeleolu. Lisaks rõõmustavad pidulisi veel Eesti näitleja, lavastaja ja laulja Eduard Toman ning armastatud lauljanna Marju Länik.

Üritusel saab keha kinnitada maitsva toidupoolisega ning pisematele osalejatele on eraldi meelelahutusprogramm, mis sisaldab nii animaatoreid kui ka tasuta batuudiala. Samuti saavad pidulised nautida võimsat jaanilõket, mis süüdatakse õhtu jooksul.