Tasuta biojäätmete konteiner - anna oma soovist teada 27.augustiks

Lasnamäe linnaosavalitsus jagab tasuta biojäätmete sorteerimiskastid.

Biojäätmete õige sorteerimine aitab hoida keskkonda ja panustab sellesse, et ka linnaruum oleks ilusam ja puhtam. Korteriühistu jaoks on kokkuhoid ka rahaline: biojäätmete väljavedu on segajäätmetega võrreldes odavam.

Selleks, et biolagunevate jäätmete eraldamine muust prügist oleks koduses majapidamises kergem, jagab Tallinna linn sügise algusesigale korteritele tasuta biojäätmete kogumisnõud. Palume Teie abi kastide jaotamisel ja teie ühistu korterite elanike teavitamisel.

Tegemist on spetsiaalsete kogumisnõudega, mille mahutavus on 7 liitrit (280x215x205 mm) ja mis on varustatud õhku läbilaskva kaanega, mis aitab vähendada liigse niiskuse ning ebameeldiva lõhna teket. Kasti saab asetada tasapinnale, kapiukse siseküljele, kapi riiulile või  sahtlisse.

NB! Biojäätmete kaste pakutakse tasuta, kuid neid on piiratud koguses. Seega, ühele korterile on ette nähtud ainult üks kast.

Selleks, et saada endale biokonteiner, tuleb anda oma soovist teada kuni 27. augustini kirjutades haldurile meilile - maria.rogen@stell.ee